HAKKIMIZDA | MutEnd Endüstriyel Mutfak

MutEnd Endüstriyel Mutfak Kimdir ?

Yeni teknolojileri takip etmeyi, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini göz önüne alarak, tüm "MutEnd Endüstriyel Mutfak" çalışanlarının katılımı ile "kalite düzeyini" ve "verimliliğini " yükseltmeyi benimsemiş olup " kalitenin ; kontrol edilerek ve geliştirilerek" elde edileceğinin ve uygun malzemeler ile "kaliteli ürünler" tedarik edilmesi gerektiğinin bilinci ile çalışanlarına uyguladığı "eğitim ve motivasyon" ilkesiyle, çevreyi korumayı, içinde yaşadığı topluma karşı duyduğu sorumluluk ve saygının gereği olarak, sektöründe "lider" olmayı amaçlamaktadır. 

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla MutEnd Endüstriyel Mutfak çözüm ortağınız hizmetinizde. MutEnd Endüstriyel Mutfak olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için çaba sarfettik.

MutEnd Endüstriyel Mutfak olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz. Firmamız geleceğe güvenle bakan, müşteri memnuniyetine bütün paydaşlarıyla inanan ilkeleriyle tüm müşterilerimize kendilerini özel hissettirecek satış ve satış sonrası hizmetlerine devam etmektedir.

NEDEN BİZ?

Standartları olan kaliteli hizmet anlayışımız. 
Müşteri merkezli fiyat ve satış sonrası hizmet politikamız. 
Trapez Sac ve Çelik Kalas üretimindeki yatırımlarıyla yerinde üretim yapmamız. 
"Hizmet aldığımız ve hizmet ettiğimiz bütün paydaşlarımızla büyük bir aileyiz." anlayışına sahip olmamız.

MUTEND ENDÜSTRİYEL MUTFAK MİSYONUMUZ

MutEnd Endüstriyel Mutfak İnsana ve çevreye duyarlı, değişime ve gelişime açık, teknolojiyi takip eden ve uygulayan, çalışanlarının katılım ve yaratıcılığından güç alan, sosyal sorumluluk bilinciyle mükemmellik anlayışına sahip bir sanayi kuruluşu olmaktır.

MUTEND ENDÜSTRİYEL MUTFAK VİZYONUMUZ

MutEnd Endüstriyel Mutfak Modern ve yüksek teknolojiyle çalışarak düşük fiyatla yüksek kaliteli üretim yaparak , müşteri memnuniyetini sağlamak , ülkemiz ve pay sahiplerimiz için değer yaratan, yenilikçi ve gelişmeye açık bir şirket olmaktır.

-->

FARKLI ÖZELLİKLERE ERİŞİM OLMAK İÇİN HESABINIZA KAYIT OLUN

HESAP OLUŞTUR

FORGOT YOUR DETAILS?

EN ÜST